ELU AKTIVATSIOON (Life activation / DNA activation)

Võimas tervenduse meetod, mis võimaldab Sul ligipääsu oma tegelikule potentsiaalile elus. Seda meetodit on kasutatud üle 3000 aasta ning oma pika ajaloo jooksul on ta aidanud väga paljudel inimestel liikuda läbi blokeeringute ja saavutada läbimurdeid nende igapäevaelus. Elu aktiveerimise protsessi saab kirjeldada kui valguse toomist pimedasse nurka. See muudab nähtavaks selle, mis oli peidus või varjus, kuid veelgi enam, ta annab Sulle oskuse minna sellest läbi, mida näed.

Ta aitab kiirendada olulisel määral Sinu sisemist kasvu, äratades selge sisemise juhatuse, mis aitab näha mis suunal oma eluplaanis edasi liikuda.
 

Yellow Flowers

Mis sellest kasu on?

  • Väheneb stressi ja rahutuse osakaal.

  • Suureneb füüsiliselt tajutava energia hulk kehas.

  • Võimaldab selgemalt aru saada, kes Sa oled ja kuhu Sa oled teel.

  • Suurenenud emotsionaalne stabiilsus.

  • Tugevnenud imuunsussüsteem ja vastupidavus keskkonnale.

  • Aitab muuta halbu vanu harjumusi (näiteks suitsetamine, alkohol, uimastid jm.)

  • Suurenenud aju võimekus ja mentaalne selgus.

  • Aitab luua isiklikku küllust.

  • Aitab tõsta suhete kvaliteeti teiste inimestega.

  • Parandab ühendust sinu kõrgema minaga, sinu olemusega

Elu aktivatsiooni käigus aktiveeritakse 22 DNA-kiudu, mis on meil muidu uninud olekus. See mõjutab meie esivanemaid ja järglasi 3-4 generatsiooni edasi ja tagasi, isegi horistontaalselt, puudutades ka meie lähisugulasi. Aktivatsioon mõjub läbi geneetiliste radade, mida jagame oma eelkäijate ja järeltulijatega. Seega, kattuv DNA Sinu sugulastes aktiveerub samuti. Mis tähendab, et tundlikumad sugulased tajuvad, et midagi on neis samuti muutunud. Kui üks pereliige teeb elu aktivatsiooni, siis leiavad tihtilugu aset spontaansed tervenemised terves peres.

Ajalugu


Sinu DNA sisaldab endas arhitektuurjoonist, kes Sa oled oma parimas võimalikus versioonis Jumaliku olendina, oma isiklikus unikaalsuses.
Läbi ajaloo on Elu aktivatsioon protsessi kasutatud vastuvõtu riitusena iidsetes müstika koolides, et aktiveerida preestreid, preestrinnasid, prohveteid ja orkaakleid. Alles hiljuti on ta toodud avalikuks, eesmärgiga väestada inimkonda tegemaks läbi sügavat muutumist, mis hetkel käimas on.
Elu aktivatsiooni tegemist on õpetajalt õpilasele edasi antud alates Kuningas Salomoni ajast väljaõpetatud pühendunutele.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et selle aktivatsiooniga liigud Sa edasi lihtsalt inimeseks olemise kogemusest üsna teistsugusele olemise tasandile. See avab aja jooksul Sulle ligipääsu müsteeriumile Sinu isikliku sügavaima olemuse ja eesmärgi kohta.

Energiavahetus: Eluaktivatsioon 175€

Eluaktivatsioon + Cord cutting kokku 250€

Adam

Assel on tervendajana nii võimas jõud, mida ma pole enne kohanud. Kõigest kahe sessiooniga aitas ta mul endale restardi teha ning vabaneda erinevatest blokeeringutest. Ühendus, mis mul nüüd on Maaema ja Universumiga, on täiesti jumalik. Minu tervis paraneb iga päevaga. Lisaks on Asse ka inimesena väga inspireeriv ja suurepärane. Olen Universumile lõputult tänulik, et temaga kohtusin!

Axel

Skeptikuna ma kahtlesin Modernse Müstikakooli metoodikates ja klassides. Kuid alustasin proovimiseks siiski Elu Aktivatsiooniga alustada ning seejärel tegin otsuse: "Ma peatun siis kui see enam ei tööta." Ja ma endiselt tulen tagasi, tervenen, võtan klasse ja saan üha rohkem teada, kes ma tegelikult olen. Ei kahtese üldse.

Marta

Elu aktivatsioon muutis mu elu! See efekt oli lihtsalt nii võimas ja positiivne, et ma pidin teada saama, kuidas see töötab ja õppima, kuidas seda ning teistega jagada. Seega ma õppisin Elu Aktiveerimise praktiseerijaks aastal 2011. Vaadates nüüd tagasi minu aktiveeritud inimeste elu muutusi, toob see mulle palju naudingut. Pole midagi paremat kui näha, kuidas inimene astub personaalse võimenduse rajale ning alustab ise teadlikkult oma elu juhtimisega. Suurim au on omada sellist töövahendit, mis aitab nii paljusid inimesi parema elu poole.